74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Rejonowe zawody w piłkę siatkową

17.01.2019 r. drużyna dziewcząt i chłopców z klas  III G i VIII  wzięła udział w rejonowych zawodach w piłce siatkowej w Łagiewnikach. Po zaciętym boju na parkiecie drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a chłopców II miejsce.

Tekst: J.Bagińska

 siatka w Łagiewnikach 17.01.2019

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content