74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Przygotowania do nowego roku szkolnego

Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny. W czasie wakacji w szkole wiele się działo. Pomalowano niektóre korytarze i wybrane sale lekcyjne.

 Dowieziono nowe meble do kilku gabinetów. Ale najważniejsze dla naszych uczniów jest to , ŻE W KOŃCU MAMY PLAC ZABAW!!!! Jeszcze raz dziękujemy rodzicom za pomysł, panu burmistrzowi  i pracownikom urzędu za realizację oraz przede wszystkim KAŻDEMU MIESZKAŃCOWI MIASTA,  KTÓRY ZAGŁOSOWAŁ  NA PROJEKT OBYWATELSKI „AKTYWNY PLAC ZABAW NA DRÓŻKACH”. DZIĘKUJEMY!!!

Cały czas trwa generalny  remont szkolnej kuchni i stołówki.

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content