74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pożegnanie klas ósmych

22 czerwca odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniom klas ósmych wręczono nagrody, dyplomy i świadectwa. naszymi gośćmi byli: pan burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski, pani skarbnik Marta Żłobicka-Wnuk, pełniąca obowiązki dyrektora NOK pani Renata Kukuła, przewodnicząca Rady Rodziców pani Sandra Słobodzińska oraz rodzice uczniów klas ósmych.

Ważnym wydarzeniem uroczystości było przekazanie sztandaru szkoły młodszym uczniom.

Po pięknie i profesjonalnie przygotowanej części artystycznej nastąpiło wręczenie Nagród Burmistrza – w tym roku nagrodę otrzymali: Szymon Ryndak za najwyższą średnią 5,06 oraz Marcelina Królczyk – nagroda specjalna za działania i pracę na rzecz szkoły.

Wyróżnieni zostali:

Hanna Milak średnia ocen 4,79 oraz Marcelina Królczyk -4,84.

Puchary na osiągnięcia sportowe otrzymali:

1.Karolina Franz

2.Karina Śledź

3.Marcelina Królczyk

1.Jakub Karp

2.Mikołaj Wrzesiński

3.Błażej Palimąka

Uczniowie klas ósmych pożegnali się z wychowawcami i nauczycielami, a na koniec wpisali się do pamiątkowej Księgi Absolwentów.

Nagrody wręczyła też pani Renata Kukuła pełniąca obowiązki dyrektora Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Życzymy naszym Absolwentom wielu sukcesów oraz udanych wakacji!

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/QdvhYaTP49phrra97

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content