74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wakacyjny piknik klasy 2a

W czwartek, 21 czerwca, Rodzice klasy 2a przygotowali niespodziankę. Tego dnia po południu bawiliśmy się przy ognisku. Było to powitanie astronomicznego lata oraz wakacji. Spotkanie udało się wyśmienicie. Wśród atrakcji były pieczone kiełbaski, deszczyk, huśtawka ze starej opony i bajkowy ogród Babci Eli z czereśniami, poziomkami, truskawkami… Dziękujemy. Udanych wakacji☀️🍀🫶

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content