74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

POWIATOWY DZIEŃ AKTYWNOŚCI ZA NAMI

15 czerwca 2019 r.  odbył się „Powiatowy Dzień Aktywności – Każdy mały może wiele”  zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz  Dzieci i Młodzieży „Najlepsi”, Radę Rodziców  oraz dyrekcję Szkoły Podstawowej w Niemczy. 

 

 

 Głównym celem tej powiatowej  imprezy było krzewienie kultury fizycznej wśród młodych ludzi.  Rozegrano mecze piłki nożnej w różnych kategoriach wiekowych i turniej tenisa stołowego. Wszyscy mogli korzystać z darmowych dmuchańców, poczęstunku, zjeść  ciasto lub kiełbaskę.  Główną atrakcją dnia było spotkanie z koszykarzami drużyny Śląska Wrocław: Kubą Musiałem, Sebastianem Bożenko, Aleksandrem Leńczukiem i Aleksandrem Dziewą. Koszykarze przeprowadzili trening pokazowy dla miłośników piłki koszowej oraz rozegrali mecz z drużyną PG Crew z Piławy Górnej. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcie ze sportowcami, otrzymać autograf oraz przybić „piątkę”. Na koniec koszykarze  sprawili uczniom niemczańskiej szkoły nie lada niespodziankę: podarowali piłkę i koszulkę z autografami oraz zaprosili na mecz Śląska Wrocław. Prezenty w imieniu dzieci odebrała pani dyrektor.

Tego dnia odwiedzili nas: pan burmistrz Jarosław Węgłowski, radni Miasta i Gminy Niemcza, rodzice, goście z sąsiednich gmin.

Imprezę wzorowo poprowadził absolwent naszej szkoły pan Patryk Szymański, prezes  firmy supercar24.

Zadanie było współfinansowane ze środków budżetu Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

Dziękujemy: Wszystkim zaangażowanym za pomoc i wsparcie w organizację imprezy oraz za niespodzianki dla dzieci.

Powiatowy Dzień Sportu 15.06.2019 cz.I

Powiatowy Dzień Sportu cz.II

Powiatowy Dzień Sportu cz. III

film z pokazu Teakwondo

https://www.youtube.com/watch?v=Tlwtg-W0Kyk&feature=share&fbclid=IwAR3DK5C0nMiSVZekLYp9GWEy-XI8Yk1vSIdko45ijTPlmoFxXdBUvtCYiIU

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content