74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC

  W imieniu własnym oraz   JOANEK pragnę  podziękować wszystkim, którzy  przyczynili się do powstania  „ MISTERIUM CHLEBA”.

 

Panu Burmistrzowi Jarosławowi Węgłowskiemu za  sfinansowanie strojów , uszytych przez panią Izę Woszczyńską. Pani dyrektor Biblioteki Miejsko – Gminnej Danucie Wakulik za materiały o chlebie,  panu Miłoszowi Wrzesińskiemu za pomoc w zredagowaniu słowa, panu Robertowi Polańskiemu za narrację inscenizacji. Panu Tadeuszowi Teckiemu i pani dyrektor Arboretum w Wojsławicach Hannie Grzeszczak-Nowak za wypożyczenie narzędzi rolniczych. Pani Marioli Denedze, panu Jackowi Gomółkiewiczowi i panu Henrykowi Wakulik za pomoc w budowie rekwizytów scenicznych, pani prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego w Niemczy Elżbiecie Szymańskiej  za przygotowanie garderoby oraz moim najukochańszym rodzicom JOANEK,  bez których całe to przedsięwzięcie nie byłoby możliwe.

Joanna Bagińska

opiekun Zespołu Tanecznego JOANKI

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content