74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pierwszaki i ich zainteresowania

Uczniowie klasy I SP w ramach zajęć w dniach 30 i 31 maja 2019 roku prezentowali własne zainteresowania i ulubione zajęcia oraz określali , w jaki sposób można je rozwijać. Przyniesione przez dzieci rzeczy, związane z tematem zajęć, wzbogaciły ich wypowiedzi i pokazy.

kl. I hobby

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content