74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Pamiętamy o swoim bezpieczeństwie

5 listopada 2021 r. uczniowie klas młodszych spotkali się z policjantami z Komisariatu Policji w Niemczy.

Spotkanie z policjantami

Dzieci przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa podczas przebywania w domu lub podczas spotkania groźnego obcego psa. Uczniowie mieli okazję zadać gościom wiele pytań, m.in. dotyczących ich pracy. Okazało się , że kilkoro dzieci marzy o tym , aby w przyszłości zostać policjantem lub policjantką. Na koniec spotkania najmłodsi uczniowie podziękowali policjantom za odwiedziny i wręczyli panom pamiątkowy dyplom.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content