74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Najmłodsi uczą się przyrody

19 kwietnia klasy pierwsza i druga udały się na pieszą wycieczkę na Jasinek, gdzie w pobliskim lesie odbyły się lekcje przyrody.

 

 

Uczniowie przypomnieli sobie piętrową budowę lasu, zobaczyli, co w niej żyje i rośnie oraz narysowali przepiękne krajobrazy. Po nauce przyszedł czas na zabawę, posiłek  i odpoczynek. Pragniemy podziękować za gościnę rodzicom Alka Klisowskiego , a pozostałym obecnym rodzicom za pomoc i wspólne spędzenie czasu w niezwykle miłej atmosferze.

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content