74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka 2018

20 listopada  obchodzimy  Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Dziewczęta ze starszych klas, w towarzystwie pani bibliotekarki, odwiedziły najmłodszych uczniów i odczytały im fragmenty książki Grzegorza Kasdepke pt.:”Mam prawo! Czyli nieomal wszystko, co powinniście wiedzieć o prawach dziecka, a nie macie kogo zapytać”. Dzieci przypomniały sobie, co to znaczy „mieć do czegoś prawo”.

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content