74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

MALOWANIE SALI NR 5

 Bardzo pracowicie rozpoczęły się ferie zimowe w klasie II. Już w piątek po lekcjach dzieci wraz z wychowawcą ,  uprzątnęły  swoją salę z pomocy dydaktycznych i ławek, a  następnie rodzice pomalowali ściany oraz posprzątali po malowaniu. Po feriach dzieci wrócą do czystej i jasnej sali.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W PRACĘ  PRZY ODŚWIEŻANIU SALI NR 5.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content