74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

JAKUB MAKOWSKI LAUREATEM KONKURSU WIEDZY O GÓRACH SOWICH

Uczeń klasy VI a Jakub Makowski został laureatem konkursu wiedzy o Górach Sowich. Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Jakub wziął udział w pierwszym etapie konkursu rozwiązując test on-line. Rywalizację zakończył jako laureat I miejsca, co dało mu kwalifikację do drugiego etapu.

 

Następny etap konkursu odbywał się w Szkole Podstawowej nr 5 w Dzierżoniowie. Jakub ponownie rozwiązywał test z wiedzy o Górach Sowich. Pytania sprawdzały wiedzę z fauny i flory Gór Sowich oraz topografii tego malowniczego zakątka naszej Ojczyzny. Przy rozwiązywaniu testu liczyły się wiedza i refleks. Udział w etapie powiatowym również zakończył się sukcesem Jakuba – został laureatem II miejsca. W każdym etapie Jakub oprócz tytułu laureata zdobył ciekawe nagrody rzeczowe. Gratulujemy uczniowi i opiekunom.

Tekst : p.Małgorzata Kuźniar  Zdjęcia: p. Patrycja Makowska

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content