74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Impreza Szkolna- Konkurs Powiatowy-Dzień Języków Obcych

Zaproszenie 
 09.05. o godzinie 9.30 w sali gimnastycznej i na parterze szkoły odbędzie się Impreza Szkolna- Konkurs Powiatowy-Dzień Języków Obcych. 
Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy dysponują czasem, aby nas w tym dniu odwiedzili, wyruszyli z uczniami w podróż dookoła świata. Klasy IV-VIII i IIIG., oraz zaproszone szkoły przygotowały tańce, piosenki w różnych językach, potrawy z wielu zakątków świata. Zapraszamy uczniowie i nauczyciele.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content