74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Gościnny występ Joanek w Specjanym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piławie Górnej

Zespół Taneczny JOANKI , (skład młodszy) na zaproszenie p. dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej, wziął udział w uroczystych obchodach 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.  

O godzinie 11:11 wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy, włączając się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej” , a następnie JOANKI zaprezentowały swoje umiejętności taneczne bawiąc się wspólnie na parkiecie z podopiecznymi ośrodka.

Tekst: J. Bagińska

link ze zdjęciami:

9 listopada 2018 Joanki w Piławie

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content