74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Fotorelacja – FERIE 2022

Zakończyły się już ferie zimowe. W czasie ferii szkoła zaproponowała dzieciom wiele aktywności. Odbyły się zajęcia sportowe, wycieczki, warsztaty, zajęcia plastyczne. Na podsumowanie ferii przeprowadzono otwarty turniej tenisa stołowego. Każdy mógł wybrać coś ciekawego dla siebie.

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z różnych aktywności feryjnych.

Zajęcia sportowe:

mountains, winter, sun-2098408.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content