74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

„ Dzień Matki w tanecznym rytmie”

W niedzielę 3.06.2018 r. Zespół Taneczny JOANKI – wystąpił na scenie w NOK-u dla wszystkich Mam, zaproszonych gości i przyjaciół zespołu.

 

. Koncert był  dofinansowany w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Po raz pierwszy do składu zespołu dołączyli chłopcy i wspólnie wszyscy zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, aktorskie, wokalne, gimnastyczne i instrumentalne.  Koncert sprawił wiele radości nie tylko mamom, ale wszystkim zgromadzonym na sali, którzy na stojąco podziękowali  młodym artystom.  A my – JOANKI wraz z opiekunem dziękujemy za każdą okazaną pomoc w przygotowaniu występu w szczególności rodzicom, którzy zaangażowali się i wspierali nas od samego początku. 

Tekst: J.Bagińska

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content