74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

DZIECI DZIĘKUJĄ LUDZIOM ,KTÓRZY PRACUJĄ W CZASIE KORONAWIRUSA DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA

Najmłodsi uczniowie podziękowali pracownikom służby  zdrowia, aptekarzom, strażakom, policjantom, pracownikom sklepów, pocztowcom. Podziękowali wszystkim tym, którzy dbają o nasze bezpieczeństwo oraz o to, aby nie brakowało nam niczego w tak trudnych dla wszystkich czasach.

Wykonali dla Nich piękne kartki świąteczne.

 

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content