74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

„ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO”

Dnia  23 listopada 2019r. (sobota) odbył się w naszej szkole Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięło 22 uczniów i 5 dorosłych. Turniej rozgrywany był w dwóch etapach . W każdym z etapów zawodnik grał „ każdy z każdym”. W I etapie wyłaniano miejsca od I do IV w każdej grupie. Natomiast w drugim etapie uczestnicy z tymi samymi miejscami z grup walczyli o końcowe miejsca w turnieju.

I etap – rozgrywki w grupach: grupy  1-4 młodzież i 5 grupa dorośli

II etap – rozgrywki wśród uczestników, którzy uzyskali miejsca pierwsze w grupie, miejsca drugie w grupie i miejsca trzecie w grupie.

Po wyjściu ze swojej  grupy o poszczególne miejsca rywalizowali:

I miejsca – Szuszkiewicz Hubert ( Im), Palimąka Szymon (II m), Gizulewski Antoni (III m), Kopiński Jakub (III m),

II miejsca – Makowski Jakub (I m), Dąbrowski Patryk (II m), Milak Bartosz (III m), Biliński Eryk (IV m),

III miejsca – Frygies Dominik I m), Łopaciński Damian (II m), Łuczak Kajetan (III m), Palimąka Błażej (IV m).

 

Końcowe wyniki Turnieju wśród młodzieży:

I miejsce – Szuszkiewicz Hubert – kl. VII

II miejsce – Makowski Jakub – kl. VI a

III miejsce – Frygies Dominik – kl. VI a

 

Wyniki w grupie 5 (dorośli):

I miejsce – Hermann Wiesław

II miejsce – Rożek Paweł

III miejsce – Rożek Adam

 

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali słodkości, a  jedyna dziewczynka Hania Milak  i najmłodszy chłopiec Błażej Palimąka otrzymali słodki upominek. Puchary dla laureatów i medale dla uczestników zostaną wręczone na apelu szkolnym.

Nad  przebiegiem zawodów czuwały nauczycielki wychowania fizycznego pani Joanna Bagińska i pani Grażyna Gąsiorowska. Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów panu Wiesławowi Hermannowi, Pawłowi Rożkowi i Adamowi Rożkowi.

Tekst: nauczyciele wychowania fizycznego

link do zdjęć: TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content