Poniżej prezentujemy bieżące wyniki w konkursie SPORTOWIEC ROKU.
Sportowiec roku 2020/2021 chłopcy klasa IV – VI
lp. | nazwisko imię | Test Coopera | Bieg na 50 m | Bieg na 800 m | Skok w dal | Rzut p. palantową | Rzut p. lekarską | Bieg 4×10 | Zwis na ugiętych rękach | Koperta | Brzuszki na 30 s | Klaskanie pod kolanami | Udział w zawodach | Suma |
1 | Gizulewski Antoni | 3 | 6 | 10 | 6 | 10 | 10 | 7 | 6 | – | 10 | 8 | 8 | 84 |
2 | Wakulik Dawid | 8 | 5 | 7 | 8 | 1 | – | 6 | 5 | 10 | 5 | 4 | 8 | 67 |
3 | Karp Jakub | 5 | – | 8 | 7 | 5 | 7 | 8 | 7 | – | 6 | 1 | 8 | 62 |
4 | Słobodziński Szymon | 10 | 8 | 7 | – | 2 | – | 1 | 1 | – | 7 | 6 | 8 | 50 |
5 | Palimąka Błażej | 2 | 1 | – | 4 | 3 | – | 10 | 8 | 8 | 3 | 10 | – | 49 |
6 | Wrzesiński Mikołaj | 1 | 7 | 2 | – | – | 1 | 5 | 10 | 3 | 3 | 3 | 8 | 43 |
7 | Milak Bartosz | – | – | – | 6 | 7 | 8 | 3 | – | – | 8 | 5 | – | 37 |
8 | Grodecki Gracjan | – | 10 | 3 | 10 | 4 | 6 | 1 | 2 | – | – | – | – | 36 |
9 | Hoszowski Łukasz | 7 | 1 | 4 | – | – | – | – | 4 | 7 | 1 | 1 | 8 | 33 |
10 | Mandziej Mikołaj | 6 | – | 7 | 5 | 1 | – | – | – | – | 1 | 3 | 8 | 31 |
11 | Woźniak Mateusz | – | 4 | 6 | 3 | – | – | 4 | – | – | – | – | 8 | 25 |
12 | Domański Alan | – | – | – | 1 | 6 | – | – | 1 | 5 | 4 | 4 | – | 21 |
13 | Nowak Sebastian | – | – | 5 | 7 | – | – | – | – | – | – | 4 | – | 16 |
14 | Polański Adrian | – | 3 | – | – | – | 1 | – | – | – | – | 8 | – | 12 |
14 | Pudła Dawid | – | – | – | – | – | 5 | – | – | 6 | – | 1 | – | 12 |
15 | Cecot Adrian | – | – | – | 1 | – | 2 | – | – | 4 | – | 3 | – | 10 |
16 | Chudzik Oliwier | – | – | – | – | 8 | – | – | – | – | – | – | – | 8 |
16 | Gorczowski Filip | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 3 | 5 | | 8 |
17 | Matusiak Tomasz | – | – | – | 2 | – | 3 | 2 | – | – | – | – | – | 7 |
17 | Pudła Bartosz | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 7 | | 7 |
18 | Klisowski Aleksander | – | – | – | 2 | – | – | – | 3 | 1 | – | – | – | 6 |
18 | Ostrowski Damian | – | – | 1 | – | – | – | – | – | 5 | – | – | – | 6 |
18 | Araszczuk Lucjan | – | – | – | 2 | – | 4 | – | – | – | – | – | – | 6 |
18 | Szydziak Kajtek | – | – | – | 3 | – | 1 | – | – | 1 | 1 | – | – | 6 |
18 | Bronowicki Hubert | – | – | – | 4 | – | – | – | – | – | 2 | – | – | 6 |
19 | Kuźniar Michał | 4 | – | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 |
20 | Śmigasiewicz M. | – | – | – | 3 | – | – | – | – | – | – | – | – | 3 |
21 | Ryndak Szymon | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 | | 2 |
21 | Grajek Aleks | – | 2 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 |
21 | Gliwiński Wiktor | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 | – | – | – | 2 |
22 | Ajzenberg Bartosz | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 |
22 | Lisiecki Maciej | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | | 1 |
22 | Kajrys Oliwier | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | | 1 |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | |
Sportowiec roku 2020/2021 dziewczęta klasa IV- VI
lp. | nazwisko imię | Test Coopera | Bieg na 50 m | Bieg na 800 m | Skok w dal | Rzut p. palantową | Rzut p. lekarską | Bieg 4×10 | Zwis na ugiętych rękach | Koperta | Brzuszki | Klaskanie pod kolanami na 10s | Udział w zawodach , | Suma |
1 | Lisiecka Natalia | 4 | – | 8 | 8 | 4 | 4 | 6 | 4 | 6 | 8 | 1 | 8 | 61 |
2 | Nowak Karolina | – | 5 | 6 | 5 | 7 | 6 | – | – | 2 | 7 | 6 | 8 | 52 |
2 | Śledź Karina | 3 | 5 | 10 | – | – | – | – | 7 | 10 | 8 | 1 | 8 | 52 |
3 | Sudół Julia | 6 | 3 | 7 | 4 | 1 | 1 | 7 | 6 | 8 | – | – | 8 | 51 |
4 | Gorczowska Hanna | 1 | 2 | 5 | 7 | 3 | 3 | 10 | 1 | 5 | – | – | 8 | 45 |
5 | Szlama Katarzyna | – | 7 | 6 | 6 | – | 8 | 1 | – | – | 2 | 5 | 8 | 43 |
5 | Basiów Zofia | 10 | 4 | 4 | 1 | – | – | – | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 43 |
6 | Grajek Laura | 7 | – | 1 | – | 5 | – | – | 10 | 3 | 5 | – | 8 | 39 |
6 | Franz Karolina | 2 | 8 | – | – | 10 | 10 | – | – | 4 | 1 | 2 | – | 39 |
7 | Królczyk Marcelina | – | 6 | 2 | 10 | 1 | – | 2 | 5 | – | 2 | 10 | – | 38 |
8 | Drabik Patrycja | 8 | 1 | – | 4 | – | – | 8 | 1 | 7 | 4 | 1 | – | 34 |
8 | Drabik Patrycja | 8 | 1 | – | 4 | – | – | 8 | 1 | 7 | 4 | 1 | – | 34 |
9 | Milak Hanna | – | – | 1 | 3 | 8 | 7 | – | – | – | 10 | 2 | – | 31 |
10 | Sokół Patrycja | – | 1 | – | – | 2 | 2 | 5 | 2 | – | 3 | 8 | – | 23 |
11 | Wielkoszyńska Laura | – | 10 | 3 | 2 | – | – | – | – | 1 | – | – | – | 16 |
12 | Bilińska Eliza | – | – | – | – | – | 5 | 3 | – | – | – | 4 | – | 12 |
13 | Rudnicka Dominika | – | – | – | – | – | – | 1 | 3 | – | 3 | 3 | – | 10 |
14 | Wójcik Martyna | 1 | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 7 | – | 9 |
14 | Szuszkiewicz Agata | 5 | – | – | – | – | – | 4 | – | – | – | – | – | 9 |
15 | Duraj Otylia | – | – | – | 1 | – | – | – | – | – | 5 | 1 | – | 7 |
16 | Dłubak Zofia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 6 | – | – | 6 |
17 | Wrocławska Oliwia | – | – | – | – | – | 1 | – | – | – | 2 | 2 | – | 5 |
18 | Ryndak Joanna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | – | 1 |
| | | | | | | | | | | | | | |
Punktacja: w poszczególnych konkurencjach
1 miejsce 10 pkt. 2 miejsce 8 pkt. 3 miejsce 7 pkt. 4 miejsce 6 pkt. itd.
za pomoc w organizacji zawodów 5 pkt.
Szkolne – udział 3 pkt / 1 miejsce 6 pkt. 2 miejsce 4 pkt. 3 miejsce 3 pkt.
Rejonowe – udział 5 pkt. / 1 miejsce 8 pkt. 2 miejsce 6 pkt. 3 miejsce 5 pkt.
Powiatowe – udział 8 pkt./ 1 miejsce 10 pkt. 2 miejsce 8 pkt. 3 miejsce 7 pkt.
Strefa – udział 10 pkt. / 1 miejsce 15 pkt. 2 miejsce 13 pkt. 3 miejsce 12 pkt.
Sportowiec roku 2020/2021 chłopcy klasa VII – VIII
lp. | nazwisko imię | Bieg na 50 m | Bieg na 800 m | Test Coopera | Rzut p. palantową | Skok w dal z rozbiegu | Rut p. lekarską + | Zwis na ugiętych rękach | Koperta | Brzuszki na 30 s | Klaskanie pod kolanami | Bieg 4 x 10 | Skok w dal z miejsca | Udział w zawodach/bp | Suma |
1 | Łuczak Kajetan | 10 | 10 | 8 | 8 | 10 | 8 | 5 | 10 | 1 | 2 | 10 | 10 | 8 | 108 |
2 | Makowski Jakub | 8 | 10 | 10 | 7 | 7 | 3 | – | 6 | 6 | 8 | 6 | 1 | 8 | 80 |
3 | Jarguz Michał | 6 | 1 | 3 | 5 | 7 | 6 | 10 | 3 | 10 | 5 | 3 | 8 | – | 67 |
4 | Palimąka Szymon | – | 1 | – | 4 | 2 | – | 7 | 7 | 8 | 10 | 7 | 3 | 8 | 57 |
5 | Szuszkiewicz Hubert | 5 | – | – | 10 | 6 | 7 | – | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | – | 48 |
6 | Kopiński Jakub | 2 | 8 | 7 | 8 | 7 | – | – | – | – | 3 | – | 4 | 8 | 47 |
7 | Berzin Gabryś | – | 5 | – | 3 | 2 | 1 | 4 | 8 | 5 | – | 8 | – | 8 | 44 |
8 | Biliński Ernest | 7 | – | 1 | 2 | 5 | 5 | 3 | 1 | 2 | 7 | 1 | 6 | – | 40 |
9 | Frygies Dominik | 3 | 4 | – | 6 | 8 | – | – | 2 | 7 | 3 | 2 | – | – | 35 |
10 | Okaj Jakub | 4 | – | – | 6 | 2 | 10 | – | 5 | – | – | 5 | – | – | 32 |
11 | Stępień Jakub | 1 | 7 | 2 | – | 1 | – | – | – | – | 4 | – | 7 | 8 | 30 |
12 | Kijkowski Sebastian | – | 6 | 5 | – | – | 1 | 6 | – | 1 | – | – | 1 | 8 | 28 |
13 | Kopiński Maciej | – | – | 6 | – | 4 | 2 | 1 | 1 | – | 2 | 1 | 2 | – | 19 |
14 | Łyczak Łukasz | – | 2 | 4 | – | – | – | 8 | – | 1 | 2 | – | – | – | 17 |
15 | Sikora Damian | – | – | – | 4 | 3 | – | 2 | – | – | – | – | – | – | 9 |
16 | Krzyśko Piotr | – | – | – | – | 1 | – | – | – | 1 | 6 | – | – | – | 8 |
16 | Dede Mert | 1 | 3 | 1 | 1 | – | – | – | – | 1 | 1 | – | – | – | 8 |
17 | Malinouski Mikita | – | – | – | 1 | – | 4 | – | – | – | – | – | – | – | 5 |
17 | Ostrowski Jakub | – | – | – | – | – | – | – | – | 4 | 1 | – | – | – | 5 |
18 | SośniakAleksander | – | – | – | – | 2 | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 |
18 | Gruszka Paweł | – | – | – | – | – | 1 | 1 | – | – | – | – | – | – | 2 |
18 | Dobosz Michał | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 1 | – | – | – | 2 |
19 | Woźnicki Iwo | – | – | – | – | – | – | – | – | – | 1 | – | – | – | 1 |
| | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | | |
Sportowiec roku 2020/2021 dziewczęta klasa VII -VIII
lp. | nazwisko imię | Bieg na 50 m | Bieg na 800 m | Test Coopera | Rzut p. palantową | Skok w dal z rozbiegu | Rzut p. lekarską + | Zwis na ugiętych rękach | Koperta | Brzuszki na 30 s | Klaskanie pod kolanami | Skok w dal z miejsca | Udział w zawodach | Suma |
1 | Łuczak Laura | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 7 | 5 | 10 | 10 | 6 | 8 | 8 | 104 |
2 | Drabik Paulina | – | 3 | – | 7 | 8 | 6 | 3 | 8 | 8 | 10 | 4 | 8 | 65 |
3 | Mandziej Halina | 5 | 8 | 7 | 4 | 7 | 7 | 1 | 1 | – | 5 | 1 | 8 | 54 |
3 | Perkowska Marta | 7 | 6 | 8 | 6 | – | – | 10 | 5 | 4 | 8 | – | – | 54 |
4 | Borodajko Emilia | – | 5 | 6 | 8 | – | 4 | – | 6 | 6 | 5 | – | 8 | 48 |
5 | Stępień Julia | 8 | 6 | 3 | – | – | – | – | – | – | – | 6 | 8 | 31 |
6 | Kuźniar Emilia | 5 | 7 | 5 | – | – | – | 4 | – | – | – | 1 | 8 | 30 |
7 | Malinowska Nikola | – | – | – | – | 3 | 10 | – | – | 6 | – | 6 | – | 25 |
8 | Socha Wiktoria | – | – | – | – | 6 | 3 | 8 | – | – | – | 7 | – | 24 |
9 | Kurlenda Anna | – | – | 2 | 5 | 4 | 3 | – | – | 1 | – | 2 | 5 | 22 |
10 | Kajrys Krystyna | 4 | 4 | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 | 8 | 21 |
11 | Zawadzka Natalia | 6 | – | – | 3 | – | – | 2 | 7 | 2 | – | – | – | 20 |
12 | Mazurek Andżelika | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 6 | – | 1 | – | – | – | 17 |
13 | Kasprowicz Wiktoria | 1 | 2 | – | – | – | 5 | – | – | 5 | 6 | – | – | 19 |
14 | Kwaśniak Alicja | – | – | 1 | – | 1 | – | – | 4 | – | 2 | 10 | – | 18 |
15 | Jędrysiak Weronika | – | – | – | – | 1 | – | 7 | – | 2 | 7 | – | – | 17 |
16 | Woleniuk Paulina | 2 | – | – | – | – | – | – | 3 | – | 4 | 3 | – | 12 |
17 | Forysiak Oliwia | – | – | – | – | – | – | – | – | 5 | 6 | – | – | 11 |
18 | Baluk Martyna | – | 1 | – | – | – | 1 | – | – | 7 | – | – | – | 9 |
18 | Szczepańska Oliwia | – | – | – | 1 | – | 8 | – | – | – | – | – | – | 9 |
19 | Kopińska Zuzanna | – | – | – | – | – | – | – | 1 | 5 | 2 | – | – | 8 |
20 | Dworzańska Weronika | – | – | – | 2 | 5 | – | – | – | – | – | – | – | 7 |
21 | Gruszka Nikola | 3 | – | – | – | 2 | – | 1 | – | – | – | – | – | 6 |
22 | Kwiecińska Rozalia | – | – | 4 | – | – | – | – | – | – | 1 | – | – | 5 |
23 | Dyrda Oliwka | – | – | – | – | – | – | – | 2 | 1 | 1 | – | – | 4 |
23 | Kasprowicz Barbara | – | – | – | – | – | 1 | – | – | – | 3 | – | – | 4 |
24 | Włodarczyk Karolina | – | – | – | – | – | – | – | – | 3 | – | – | – | 3 |
24 | Kuriata Aleksandra | – | – | – | – | – | – | – | – | 2 | 1 | – | – | 3 |
| | | | | | | | | | | | | | |
| | | | | | | | | | | | | | |