74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Szkoła podstawowa w Niemczy

LISTA OŚRODKÓW OPIEKI PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPEUTYCZNEJ DLA DZIECI MŁODZIEŻY Z DOLNEGO ŚLĄSKA

Zajęcia

Aktualności dotyczące zajeć

Nauczanie zintegrowane

Kilka przedmiotów na jednej lekcji

Zastępstwa

Aktualności dotyczące zaśtepstw

Zajęcia dodatkowe

Nasza lista dodatkowych zajęc

Samorząd Uczniowski

Nasz samorząd uczniowski

Jadłospis

Zobacz naszą ofertę

Poniżej prezentujemy bieżące wyniki w konkursie SPORTOWIEC ROKU.

 Sportowiec roku  2020/2021      chłopcy   klasa IV – VI

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

Test Coopera

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Skok w dal

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską 

Bieg 4×10

Zwis na ugiętych rękach

Koperta

Brzuszki na 30 s

Klaskanie pod kolanami

Udział w zawodach

Suma

1

Gizulewski Antoni

3

6

10

6

10

10

7

6

10

8

8

84

2

Wakulik Dawid

8

5

7

8

1

6

5

10

5

4

8

67

3

Karp Jakub

5

8

7

5

7

8

7

6

1

8

62

4

Słobodziński Szymon

10

8

7

2

1

1

7

6

8

50

5

Palimąka Błażej

2

1

4

3

10

8

8

3

10

49

6

Wrzesiński Mikołaj

1

7

2

1

5

10

3

3

3

8

43

7

Milak Bartosz

6

7

8

3

8

5

37

8

Grodecki Gracjan

10

3

10

4

6

1

2

36

9

Hoszowski Łukasz

7

1

4

4

7

1

1

8

33

10

Mandziej Mikołaj

6

7

5

1

1

3

8

31

11

Woźniak Mateusz

4

6

3

4

8

25

12

Domański Alan

1

6

1

5

4

4

21

13

Nowak Sebastian

5

7

4

16

14

Polański Adrian

3

1

8

12

14

Pudła Dawid

5

6

1

12

15

Cecot Adrian

1

2

4

3

10

16

Chudzik Oliwier

8

8

16

Gorczowski Filip

3

5

 

8

17

Matusiak Tomasz

2

3

2

7

17

Pudła Bartosz

7

 

7

18

Klisowski Aleksander

2

3

1

6

18

Ostrowski Damian

1

5

6

18

Araszczuk Lucjan

2

4

6

18

Szydziak Kajtek

3

1

1

1

6

18

Bronowicki Hubert

4

2

6

19

Kuźniar Michał

4

1

5

20

Śmigasiewicz M.

3

3

21

Ryndak Szymon

2

 

2

21

Grajek Aleks

2

2

21

Gliwiński Wiktor

2

2

22

Ajzenberg Bartosz

1

1

22

Lisiecki Maciej

1

 

1

22

Kajrys Oliwier

1

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportowiec roku  2020/2021     dziewczęta   klasa IV- VI

 

 

lp.

 

 

nazwisko  imię

 

 

 

 

Test Coopera

Bieg na 50 m

Bieg na 800 m

Skok w dal

Rzut p. palantową

Rzut p. lekarską 

Bieg 4×10

Zwis na ugiętych rękach

Koperta

Brzuszki

Klaskanie pod kolanami na 10s

Udział w zawodach ,

Suma

1

Lisiecka Natalia

4

8

8

4

4

6

4

6

8

1

8

61

2

Nowak Karolina

5

6

5

7

6

2

7

6

8

52

2

Śledź Karina

3

5

10

7

10

8

1

8

52

3

Sudół  Julia

6

3

7

4

1

1

7

6

8

8

51

4

Gorczowska Hanna

1

2

5

7

3

3

10

1

5

8

45

5

Szlama Katarzyna

7

6

6

8

1

2

5

8

43

5

Basiów Zofia

10

4

4

1

8

1

5

2

8

43

6

Grajek Laura

7

1

5

10

3

5

8

39

6

Franz Karolina

2

8

10

10

4

1

2

39

7

Królczyk Marcelina

6

2

10

1

2

5

2

10

38

8

Drabik Patrycja

8

1

4

8

1

7

4

1

34

8

Drabik Patrycja

8

1

4

8

1

7

4

1

34

9

Milak Hanna

1

3

8

7

10

2

31

10

Sokół Patrycja

1

2

2

5

2

3

8

23

11

Wielkoszyńska Laura

10

3

2

1

16

12

Bilińska Eliza

5

3

4

12

13

Rudnicka Dominika

1

3

3

3

10

14

Wójcik Martyna

1

1

7

9

14

Szuszkiewicz Agata

5

4

9

15

Duraj Otylia

1

5

1

7

16

Dłubak Zofia

6