74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Europejski Dzień Sportu Szkolnego – nasz SUKCES!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że udział w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego i relacje w niego okazały się naszym sukcesem!

W ostatni piątek września, razem z placówkami z całego świata uczestniczyliśmy w obchodach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego. 

Bawiliśmy się fantastycznie, a dodatkowo nasza szkoła znalazła się  w gronie 15 placówek nagrodzonych za stworzenie najciekawszych relacji foto-wideo z tego wydarzenia. Pękamy z dumy, tym bardziej że do #ESSD2023 zgłosiło się ponad 1100 placówek z całej Polski!

Koordynatorem ESSD w Polsce jest Fundacja V4Sport. 

#ESSDPoland #ActiveLessonsPlan #ESSD2023 #BeActive #edukacjawruchu #AKiL 

Jesteśmy także w gronie pięciu szkół nagrodzonych za relację z tego wydarzenia w lokalnych mediach.

Pragniemy podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w organizację i realizację EDSS.

https://www.facebook.com/EuropejskiDzienSportuSzkolnego?__cft__[0]=AZVOX2ylF_ueLJ1VDqmRhw5XSot8KgkuJdGV-T3s1ZgdDAfLsX12jpMXnwoX-dVYAdZ_lXQzTyaitd9FBR2vWVhh-Ikh5ep6-oXEHKnRxhlwyNhHYfNUiMjVNbWQsQ23684joLK_unglVCmOGL-C3GeK1FyojVDUEDv01iP5Nol0oFidN876d95mBBuyoJpH53I&__tn__=-UC%2CP-R

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content