74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

29 września nasza placówka świętowała Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom. Tego dnia w naszej szkole obowiązywał wyjątkowy harmonogram dnia – RUCHOWY PLAN LEKCJI (Active Lessons Plan), który przygotowała @FundacjaV4Sport w partnerstwie z @AkademiaKrokietaiLamy. 

W zabawy sportowe zaangażowały  prawie wszystkie klasy i wszystkie dzieci. Klasy młodsze, wykorzystując piękną pogodę,  miały wspólne zajęcia z klasami starszymi na boisku szkolnym. W salach klasowych maluchy wykonały wyzwania z filmików Akademii Krokieta i Lamy. Część dzieci uczestniczyła z zajęciach na basenie w Ząbkowicach  Śląskich. Klasa VI bawiła się na sportowo przy ognisku. Zawody sportowe przeprowadzono także  w sali gimnastycznej.

@EuropejskiDzienSportuSzkolnego

#ESSDPoland #ActiveLessonsPlan #ESSD2023 #BeActive #edukacjawruchu #AKiL

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/orSUnxKT9Z93w3rR9

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content