74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ZWIEDZAMY ŚWIAT BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Poniżej zamieszczamy link do ciekawej strony przysłanej nam przez naszego absolwenta pana Kacpra B.

https://smartportfel.pl/zwiedzanie-swiata-online-recepta-na-przymusowa-kwarantanne/?fbclid=IwAR1uy2ODgies5mTDh116twh2nks0LqBqS4FoEWfivmWg1nbMvtA63_jXl3s 

 

foto: prywatne A. Łysiak

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Aktualności

„Szkoła do hymnu” – podziękowanie za udział w akcji

Szanowni Państwo Dyrektorzy,w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło mi poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 21 tys. przedszkoli, szkół i placówek

Skip to content