74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zosia Basiów reprezentantką Powiatu Dzierżoniowskiego w Konkursie Recytatorskim PEGAZIK!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Zosia Basiów z kl. 6 wygrała etap powiatowy Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i 25 kwietnia będzie reprezentować naszą szkołę, Gminę Niemcza i Powiat Dzierżoniowski podczas finału wojewódzkiego w Kłodzku.

Dziś, oprócz Zosi, naszą szkołę reprezentowały jeszcze Lena Sudół i Sandra Wójcik (obie z kl.5).

GRATULUJEMY DZIEWCZYNKOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

występ Zosi:

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content