74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Uczniowie klasy III zaprosili swoich rodziców na spotkanie klasowe z okazji zakończenia klasy III. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, w którym wyrazili swoją wdzięczność i podziękowanie dla rodziców za miłość, trud wychowania i codzienną troskę. 
Był to również czas dla wychowawcy na rozmowy z rodzicami i podziękowania za współpracę , pomoc i zaangażowanie w życie klasy ,szkoły. Rodzice mieli możliwość  powspominania – oglądając wystawę zdjęć klasy  przygotowaną przez wychowawcę. Wszyscy uczniowie pragną podziękować swoim najbliższym za przybycie i pyszny TORT!!!, który przygotowały mamy. DZIĘKUJEMY!!!

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content