74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

7 grudnia 2021 r. uczniowie klasy III i V udali się do Niemczańskiego Ośrodka Kultury, gdzie obejrzeli spektakl o tematyce profilaktycznej pt.: „Zaplątany w sieci”. Aktorzy Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA  z Krakowa ukazali dzieciom problem uzależnienia od Internetu i od urządzeń elektronicznych. Uczniowie przekonali się , że możliwe jest życie bez nadmiernego używania  telefonów, tabletów, gier komputerowych itp.  Zrozumieli, jaki wpływ ma to uzależnienie na nasze relacje, jak potrafi stłumić nasze  pasje i zainteresowania.

Spektakl zorganizowano dzięki funduszom Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta i Gminy w Niemczy.

technology, devices, electronics-6801334.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content