74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

11 maja klasa I b uczestniczyła w wycieczce do Zamku Czocha, który kojarzony jest z czarami i z Harrym Potterem.

Podczas warsztatów dzieci przeniosły się do gabinetu kuratorki magii, gdzie pod jej czujnym okiem, jako prawdziwi czarodzieje doświadczali niezapomnianych chwil. Miały możliwość wykonania magicznej różdżki, ważyły eliksiry oraz tworzyły symbole, z którymi się utożsamiali.

Po warsztatach dzieci udały się na zwiedzanie zamku z przewodnikiem odkrywając tajemnicze przejścia oraz poznając legendy zamku.

Link do zdjęć:

Zdjęcia z wycieczki

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content