74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zakończyła się kolejna edycja programu UMIEM PŁYWAĆ

24 maja kolejna grupa uczniów zakończyła przygodę z PROGRAMEM UMIEM PŁYWAĆ. 🏊‍♂️🏊 Dzieci, pod czujnym okiem ratowników i instruktora, oswoiły się wodą, poznały podstawowe techniki pływackie oraz miały okazję spróbować swoich sił na głębokim basenie🏊‍♀️🏊. Po ostatnim treningu i egzaminie😁 otrzymały certyfikaty ukończenia kursu nauki pływania.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content