74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zakończył się MoveWeek Poland

MOVE Week Poland (Europejski Tydzień Ruchu) to coroczne, międzynarodowe wydarzenie, które ma na celu promocję korzyści wynikających z aktywnego stylu życia. 27 maja wystartowała trzynasta edycja tej inicjatywy, w której nasza placówka wzięła aktywny udział. Przełom maja i czerwca upłynął w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy pod hasłem aktywności fizycznej. Było dużo ruchu i jeszcze więcej zabawy. W tych dniach zakończyliśmy naukę pływania na pływalni Słoneczny Park Wodny w Ząbkowicach Śląskich 🏊‍♀️🤽‍♀️, aktywnie spędzaliśmy przerwy w salach korzystając z filmików Akademii Krokieta i Lamy 🏃‍♂️☀️, szaleliśmy na na szkolnym placu zabaw. Wzięliśmy też udział w wielu ciekawych zajęciach sportowych. A na koniec, na megasportowo ⚽️🏸🏒🤸‍♀️⛹️‍♂️, uczciliśmy Dzień Dziecka .

#FindYourMOVE#NowWeMove#MOVEWeek#BeActive#MOVEWeekPoland#MOVEWeekPoland2024 @fundusz.pfron @NowWeMove

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content