74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

ZABAWA W SKLEP W KLASIE II – JĘZYK ANGIELSKI

Uczniowie klasy II podczas ostatnich lekcji języka angielskiego pracowali metodą projektu. Przygotowywali się do zabawy w sklep. Działania zakończyły się zabawą „In the toy shop”, w czasie której dzieci kupowały i sprzedawały przygotowane przez siebie „produkty”, rozmawiając przy tym po angielsku. 

Wszyscy poradzili sobie wspaniale! Chętne dzieci wyraziły zgodę, aby nagrać ich dialog – były bardzo przejęte rolą i proszą o wyrozumiałość. Drodzy Rodzice, możecie być dumni ze swoich pociech! Gratuluję!

Nauczyciel języka angielskiego Anna Rutkowska

poniżej linki do filmów i zdjęć:

film 1

film 2

film 3

film 4

 film 5

ZABAWA W SKLEP W KLASIE II – PROJEKT Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content