74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Zabawa karnawałowa w klasach młodszych

10 lutego 2023 r. odbyła się zabawa karnawałowa w klasach I-III – była to pierwsza taka zabawa po okresie pandemii.

Uczniowie w kolorowych strojach świetnie się bawili podczas zabaw, gier i tańców zorganizowanych przez panie animatorki z klubu PESTKA ( Klub Animacji Dziecięcych PESTKA – Dla nas to PESTKA (pestkaklub.pl) ).

Impreza opłacona została ze środków własnych szkoły – za co serdecznie dziękujemy pani dyrektor Annie Kuźmińskiej!

Poniżej fotorelacja z zabawy:

link:

https://photos.app.goo.gl/JYZv47qgcMDgZTBcA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content