74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Z życia szkoły: Dzień Mamy i Taty w klasie II b

Jest taki jeden dzień w roku 26 maja Dzień Matki, a 23 czerwca Dzień Ojca. Te dwa święta były okazją, aby gościć rodziców w klasie. Chwile spędzone razem z mamą i tatą z pewnością na długo pozostaną w pamięci.

            Notatka kronikarska napisana przez ucznia Krzysia Mazura:

            „7 czerwca 2023 r. w naszej klasie odbył się Dzień Mamy i Taty, na który zaprosiliśmy najbliższe i najważniejsze osoby – swoich rodziców.

            Przygotowania do tego święta trwały ponad miesiąc. Podczas uroczystości recytowaliśmy wzruszające wiersze i piosenki oraz układy taneczne. Obdarowaliśmy swoich rodziców własnoręcznie zrobionymi kwiatami z bibuły. Zorganizowaliśmy dla naszych rodziców domowe spa, były masaże i pilingi. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Było bardzo fajnie, ten dzień zapamiętamy na długo.”

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content