74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wtorkowe przedpołudnie uczniowie klasy 1, 2a i 3 postanowili spędzić w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu 🎭 Wybór padł na spektakl pt. „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” w reżyserii Katarzyny Hora. Historia przygód jednego z najbardziej pomocnego i sympatycznego doktora, który najlepiej odnajduje się w świecie zwierząt 🐒🐖🦜🐕 Byliśmy pod wielkim wrażeniem całego spektaklu! Gra świateł, muzyka i przede wszystkim gra aktora z lalkami to niezapomniane wrażenia, których doświadczaliśmy 🥰

Już planujemy kolejne wyjazdy do teatru 😉😊

muzyka: pixabay.com

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content