74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Szkolny Klub Wolontariatu, w ramach akcji „Razem na Święta”, przeprowadził zbiórkę dla schroniska „Azyl” w Dzierżoniowie. 19 stycznia grupa młodszych uczniów pojechała przekazać zebraną karmę. Dzieci miały możliwość obejrzeć psy, poprowadzać na smyczy oraz poczesać. Zadając wiele pytań opiekunom, zdobyły wiele ciekawych informacji na temat przebywających tam zwierząt.

W imieniu schroniska dziękujemy Wszystkim za udział w zbiórce.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content