74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Z wizytą u Świętego Mikołaja

W dniu Świętego Mikołaja klasa IIa wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego Państwa Sylwii i Krzysztofa Ostrowskich na warsztaty świąteczne. Był to prezent mikołajkowy ufundowany przez Rodziców uczniów. Dzieci samodzielnie wykrawały pierniczki, zdobiły bombki choinkowe oraz wesoło spędzały czas przy dźwiękach świątecznych piosenek. Po zabawie nadszedł czas na zdobienie ciasteczek, a następnie ich degustację. Na koniec pobytu w przyjaznym gospodarstwie dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem. Po wspólnej zabawie, prowadzonej przez Panią Sylwię, Mikołaj wręczył drugoklasistom drobne upominki. Po mile spędzonym czasie i pożegnaniu sympatycznych gospodarzy zadowoleni uczniowie udali się w drogę powrotną do szkoły. Dziękujemy Państwu Sylwii i Krzysztofowi Ostrowskim za stworzenie rodzinnej atmosfery oraz doskonałą organizację warsztatów. Pani Joannie Brzuszkiewicz – Kot za pomoc w opiece nad uczniami. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Niemczy – Annie Kuźmińskiej – dziękujemy za nieodpłatne użyczenie autokaru szkolnego. Rodzicom i Opiekunom  dziękujemy za opłacenie oryginalnego prezentu mikołajkowego.

Tekst i zdjęcia – Małgorzata Kuźniar (wychowawca klasy IIa)

https://photos.app.goo.gl/j1njz5uiVUu9GmzVA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content