74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

X Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami

W niedzielę ,18 grudnia, odbył się pierwszy po pandemii Jarmark Bożonarodzeniowy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I-III.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przybycie pomimo bardzo mroźnej aury. W imieniu Rady Rodziców dziękujemy za upieczone ciasta. Przypominamy, że pieniążki ze sprzedaży ciast zasilają konto Rady Rodziców.

link:

https://photos.app.goo.gl/UrVw6jt2sqUnV85R8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content