74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

WYSTĘP Z OKAZJI DNIA SENIORA

27 października w DPS w Niemczy obchodzono Dzień Seniora 👨🏻‍🦽🧑‍🦯🌼Uczniowie klasy 3a w tym dniu zaprezentowali program artystyczny dla wszystkich mieszkańców 💃🪷🕺🏼. Były życzenia 🫶, piosenki 🤭 i tańce🙈👍Wszyscy miło spędzili wspólny czas👏 Naszym Seniorom życzymy wszystkiego najlepszego 🍀

Zadanie w ramach projektu Z KULTURĄ MI DO TWARZY.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content