74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Występ iluzjonisty B.Lewandowskiego

1 grudnia 2022r. wszyscy mieszkańcy gminy zostali zaproszeni przez pana burmistrza Jarosława Węgłowskiego do Niemczańskiego Ośrodka Kultury na pokaz iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego. Bartosz jest finalistą programu telewizyjnego MAM TALENT!

Uczniowie z naszej szkoły obejrzeli magiczny spektakl w dwóch turach, najpierw najmłodsi, a potem starsi. Każdy uczeń zgodnie stwierdził, że warto było!!! Wszyscy byli pod wrażeniem jeszcze długo po skończonym przedstawieniu.

Dziękujemy panu burmistrzowi za zaproszenie na tak ciekawy pokaz magii i iluzji.

https://photos.app.goo.gl/WoYpVMjaFYydEtJT6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content