74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wyróżnienie dla Zosi w konkursie wojewódzkim!

We wtorek 25 kwietnia odbył się wojewódzki etap konkursu recytatorskiego „Pegazik”. Wśród 34 uczestników znalazła się nasza uczennica ➡️ Zofia Basiów ⬅️, która reprezentowała powiat Dzierżoniowski. Zosia przedstawiała utwór pt. ” Królewna” autorstwa Magdaleny Podobińskiej. Za swój występ recytatorski otrzymała wyróżnienie 🎉🎉🎉

Gratulujemy Zosi nagrody 📜😊

Opiekunem artystycznym był p. Adam Woźniak.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content