74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wycieczka rowerowa klasy 5

Dnia 24.05.2024 r klasa V pojechała na wycieczkę rowerową po okolicy Niemczy. Dzięki współpracy z Policją z Niemczy i leśniczym z Gilowa można było bezpiecznie zorganizować wyjazd rowerowy. Dziękujemy wszystkim za pomoc.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/CK3an5MQLD7LYLLP7

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content