74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wycieczka na Wyspę Koni

W przedwakacyjny wtorek klasa I b wybrała się na wycieczkę do Ostroszowic na Wyspę Koni. Było czyszczenie koni, galopy po piasku, przejażdżki na koniach oraz gry i zabawy sportowe. Na zakończenie odbyły sie warsztaty kulinarne z robienia pizzy.

Link do zdjęć poniżej:

Wyspa Koni zdjęcia

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content