74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

22 sierpnia 2022 r. planowana jest wycieczka klas I-III do wrocławskiego ZOO. Zgłoszenia prosimy dokonywać w sekretariacie szkoły w godzinach 9:00-14:00.

Wyjazd godzina 9:00, powrót ok. 14:00. Wycieczka jest darmowa.

Zabieramy ze sobą picie, jedzenie, nakrycie głowy, kieszonkowe, chusteczki higieniczne. Ubieramy się stosownie do pogody. Jeśli ktoś źle znosi podróż, to rodzice podają leki w domu przed odjazdem oraz zaopatrują dziecko w woreczki chorobowe.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

lion, animal, mammal-3372720.jpg
lion, animal, mammal-3372720.jpg

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content