74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wycieczka do Zamku Czocha i spacer w chmurach

20 maja 2024 r klasy starsze wybrały się na wycieczkę autokarową.

„Zwiedzaliśmy przepięknie położony Zamek Czocha oraz dzieci miały możliwość wyjścia ze strefy komfortu, spacerując w chmurach w Świeradowie – Zdroju. Przepiękne pejzaże i jeszcze piękniejsze uśmiechy na buziach dzieci mówią same za siebie.”

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/UXtfQXtXMtxX1Ydj8

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content