74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W dniach 18-20 kwietnia klasy VI, VIII a i VIII b były na trzydniowej wycieczce w Warszawie. Zwiedzaliśmy główne punkty Warszawy, takie jak: PGE Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Powstania Warszawskiego, Grób Nieznanego Żołnierza, Krakowskie przedmieście, Stare Miasto, Stare Powązki, Punkt Widokowy Pałacu Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie… Pogoda dopisała, humory również, wycieczka była udana.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/pkvUP2mdgHQg8hkr6

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content