74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wycieczka do Minieurolandu – nagroda Pana Burmistrza

28 czerwca 2022 r. odbyła się wycieczka do Minieurolandu. W wycieczce wzięli udział uczniowie, którzy licznie wystąpili podczas festynu z okazji Dnia Dziecka zorganizowanego przez pana Burmistrza Jarosława Węgłowskiego 4.06.2022 r.

W kłodzkim Minieurolandzie dzieci obejrzały kolekcję miniaturowych europejskich budowli i  podziwiały przepiękne kompozycje kwiatowe. Był też czas szalonej zabawy na placu zabaw oraz czas na lody i zakup pamiątek. Wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócili do Niemczy.

Panu Burmistrzowi Jarosławowi Węgłowskiemu dziękujemy za ufundowanie biletów dla całej grupy oraz za transport do Kłodzka. Szkoła zapewniła opiekę nauczycieli, a z ramienia Urzędu M i G Niemcza opiekę sprawowała pani R.Kukuła.

Przypominamy, że wycieczka ta to nagroda dla dzieci za zajęcie I miejsca podczas festynu, który miał miejsce  na początku czerwca z okazji Dnia Dziecka i otwarcia placu zabaw przy baszcie.

link do zdjeć:

https://photos.app.goo.gl/LJBUvWjec8Qt7gSr5

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content