74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

28 października dla uczniów klas IV – VIII odbyła się w naszej szkole dyskoteka z okazji Halloween.  Organizatorem był Samorząd Uczniowski. Jak przystało na charakter imprezy, wieczorem odwiedziła naszą szkołę dość liczna rzesza przebierańców. W trakcie zabawy rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze przebranie. Trzecie miejsca, komisja składająca się
z nauczycieli i uczniów, przyznała Hani Włudarczyk i Damianowi Sarkany (klasa IV), miejsce drugie zajęła Zuzia Janisz również z klasy IV, a zwycięzcą został Filip Gorczowski z klasy VIIIb.

Ze sprzedaży ciast, tostów, popcornu i napojów uzyskano 472,90 zł. Środki przeznaczone są na działalność Samorządu.

Samorząd Szkolny składa serdeczne podziękowania: Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, rodzicom i uczniom za upieczenie przepysznych ciast (rozeszły się jak woda) oraz wszystkim tym uczniom, którzy pomagali przy organizacji i prowadzeniu imprezy.

DZIĘKUJEMY

Tekst: Jan Prokop

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content