74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wojewódzki konkurs języka niemieckiego – DIE WELT DER TIERE

Dnia 13.04.2022r   odbył się we Wrocławiu półfinał Wojewódzkiego Konkursu                               Języka Niemieckiego „Die Welt der Tiere – Świat zwierząt”, na który zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły z klasy VIIa i VIIb,

1) Hania Milak
2) Bartek Milak
3) Szymon Ryndak

Po zmaganiach konkursowych wszyscy uczniowie  wzięli udział w  Grze Terenowej,  zorganizowanej na Wrocławskim Rynku. Gratulujemy udziału w konkursie. Tekst: I.Dobosz-Czyszczoń

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content