74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Wieczornica dla Niepodległej

10 listopada 2022 r. w Niemczańskim Ośrodku Kultury miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Na jednej sali spotkali się mieszkańcy naszej gminy, rodzice, dzieci, dziadkowie. A wszytko po to, aby uczcić 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Były występy dzieci i młodzieży ze wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy, harcerzy oraz zaproszonych gości. Wszyscy zebrani mieli okazję wspólnie zaśpiewać znane pieśni patriotyczne.

Inicjatorem imprezy była pani dyrektor Anna Kuźmińska. Imprezę zorganizowano we współpracy z placówkami oświatowymi z terenu Gminy Niemcza, Niemczańskim Ośrodkiem Kultury, harcerzami oraz Burmistrzem Miasta i Gminy Niemcza.

Dziękujemy rodzicom naszych uczniów, którzy upiekli ciasta na tę okoliczność.

Za sprawną organizację imprezy, z ramienia naszej szkoły, odpowiedzialna była pani J.Bagińska i kl.4.

https://photos.app.goo.gl/NQ4XZzsC9ggvJ5BZA

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content