74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

Warsztaty świąteczne w Marianówku

Piątkowe przedpołudnie uczniowie naszej szkoły spędzili w Gospodarstwie Agroturystycznym w Marianówku. Tutaj wspólnie mogliśmy poczuć magiczny nastrój zbliżających się świąt. Przesympatyczne Panie przybliżyły dzieciom tradycje Bożego Narodzenia. Uczestnicy warsztatów tworzyli ciasteczka, dekorowali bombki i uczestniczyły w zabawach. Dzieci również dekorowały własne wypieki, by ostatecznie je … zjeść. Pobyt uwieńczyła wizyta u zwierząt, gdzie uczniowie mogli zobaczyć konie, nakarmić króliki, kozy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Ślicznie dziękujemy za wspaniały pobyt i możliwość udziału w warsztatach.

tekst: A. Woźniak

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/iwW8HsRm8jtMhXSD7

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content