74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W magicznym świecie Karolci

Biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów kl.2-3 konkurs czytelniczy ” W magicznym świecie Karolci”. Uczestnicy  wykazali się bardzo dobrą znajomością treści książki Marii Kruger pt.” Karolcia” oraz doskonałą umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Wielkie brawa dla nich !!!

Wyniki konkursu:

I miejsce – Amelia Sudół, Klaudia Brońska

II miejsce – Kalina Śmigasiewicz

III miejsce – Julia Libiszewska

Wyróżnienia : Michalina Rożek, Zuzanna Słodowicz, Julia Pelc, Oskar Łabuda, Maksym Maksymow, Norbert Woleniuk, Hanna Dyrda, Aleks Przednowek.

Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do udziału w innych konkursach.

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content