74 8376 179

niemczazs@wp.pl

Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Szkoła Podstawowa w Niemczy ​
Previous
Next

W hołdzie Niemczy – występ uczniów naszej szkoły

24 września 2022 r. uczniowie klas 1-3 reprezentowali naszą szkołę podczas Dni Niemczy. Mija 1005 lat o zwycięskiej obrony Niemczy. Dzieci zaśpiewały utwory o charakterze patriotycznym, m.in. pieśń szkoły oraz zatańczyły POLECZKĘ.

Starsi uczniowie wzięli udział w paradzie historycznej.

link do zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/1WEikawvSVsqHaqZ9

Zobacz więcej

book, asia, children-1822474.jpg
Aktualności

„Mała książka – wielki człowiek”

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do kampanii prowadzonej przez Instytut Książki „Mała książka – wielki człowiek”, której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci. Jednym z jej elementów są działania na rzecz najmłodszych uczniów, którzy

Skip to content